Train-the-Teacher | basis | lager I evalueren

Train-the-Teacher | basis | lager I evalueren
jan 16

Train-the-Teacher | basis | lager I evalueren Groeigericht breed evalueren...
Wanneer: 09:00-16:00

16/01/2020 09:00 16/01/2020 16:00 Vlaamse Jonge Ondernemingen Europe/Brussels Train-the-Teacher | basis | lager I evalueren

Groeigericht breed evalueren en rapporteren: concreet, haalbaar en praktisch!
Met een focus op persoonsgebonden doelen klassikaal en individueel evalueren met actieve betrokkenheid van leerlingen. Dit als basis voor een goede rapportering.
(De doelen zijn gekoppeld aan de generieke doelen van de persoonsgebonden ontwikkelthema’s ZILL)

Aan een brede en groeigerichte rapportering gaat een kwaliteitsvolle evaluatie vooraf. Op een haalbare en visuele manier gaan we aan de slag om zowel klassikaal als individueel de groei in vaardigheden en attitudes in kaart te brengen. De ‘growth mindset’ en ‘eigenaarschap van leerlingen’ staan hierbij centraal. Weinig planlast en vooral activiteiten met effect op de klasvloer. De individuele groeikaarten zijn meteen ook bruikbaar als rapportering.

We staan stil bij het geven van feedback en de impact die evalueren heeft op onze leerlingen. Je leert van elkaars ervaringen en je maakt kennis  met de kwaliteitenmuur en kwaliteitenkaarten om groei in persoonsgebonden doelen te visualiseren. Je ontvangt ook een set pictogrammen waarmee je op school kunt experimenteren.

DD/MM/YYYY

Groeigericht breed evalueren en rapporteren: concreet, haalbaar en praktisch!
Met een focus op persoonsgebonden doelen klassikaal en individueel evalueren met actieve betrokkenheid van leerlingen. Dit als basis voor een goede rapportering.
(De doelen zijn gekoppeld aan de generieke doelen van de persoonsgebonden ontwikkelthema’s ZILL)

Aan een brede en groeigerichte rapportering gaat een kwaliteitsvolle evaluatie vooraf. Op een haalbare en visuele manier gaan we aan de slag om zowel klassikaal als individueel de groei in vaardigheden en attitudes in kaart te brengen. De ‘growth mindset’ en ‘eigenaarschap van leerlingen’ staan hierbij centraal. Weinig planlast en vooral activiteiten met effect op de klasvloer. De individuele groeikaarten zijn meteen ook bruikbaar als rapportering.

We staan stil bij het geven van feedback en de impact die evalueren heeft op onze leerlingen. Je leert van elkaars ervaringen en je maakt kennis  met de kwaliteitenmuur en kwaliteitenkaarten om groei in persoonsgebonden doelen te visualiseren. Je ontvangt ook een set pictogrammen waarmee je op school kunt experimenteren.