/ Nieuws / Meet, Greet & Start-sessies: Helemaal klaar voor het nieuwe schooljaar

Meet, Greet & Start-sessies: Helemaal klaar voor het nieuwe schooljaar

1 dag geleden in Activiteiten, Nieuws

In dit nieuwsbericht

Het nieuwe schooljaar staat voor de deur: lesmateriaal voorbereiden, leerlingen leren kennen, nieuwe projecten opstarten… het is een drukke, maar ook veelbelovende periode.
Bij Vlajo weten we dat die eerste weken bepalend zijn voor de rest van het schooljaar. Daarom helpen we lesgevers uit het secundair onderwijs graag op weg met onze Meet, Greet & Start-sessies.

Nieuwsbericht delen
Teaser image

Deze sessies bieden niet alleen handige en inspirerende input voor het gekozen Vlajo-project, maar ook de kans om frisse ideeën op te doen, kennis te maken met de regionale Vlajo-coördinatoren en waardevolle contacten te leggen met collega-lesgevers.


Of er nu al een project gekozen is of nog wordt getwijfeld, deelnemers gaan naar huis met concrete tips, antwoorden op hun vragen én hernieuwde energie om samen met hun leerlingen aan de slag te gaan.

Overzicht Meet, Greet & Start-sessies

Om ervoor te zorgen dat we alle leercoaches bereiken, organiseren we verschillende sessies in alle Vlaamse provincies.

Donderdag 28 augustus van 9.30u tot 16.30u

Dinsdag 2 september van 9u tot 16u

Donderdag 4 september van 9u tot 16u:

Woensdag 27 augustus van 13.45u tot 15.45u 

Donderdag 28 augustus van 10u tot 16u 

Donderdag 4 september van 10u tot 17u 

Woensdag 27 augustus van 8.20u tot 11.20u  

Donderdag 28 augustus van 12u tot 16u 

Vrijdag 29 augustus van 10u tot 11u 

Woensdag 27 augustus van 13.15u tot 16u 

Donderdag 29 augustus van 09.15u tot 12u 

1 dag geleden in Activiteiten, Nieuws