Next Gen On-Stage
Op 26 Februari waren wij aanwezig in Brugge op de Next Gen On-Stage, hier moesten we pitchen voor een groot publiek met veel andere mini onderneming en met een jury, dit was een hele leuke ervaring en we hebben veel bijgeleerd en ook veel te weten gekomen over andere mini's.

Over het algemeen is onze pitch zeer goed verlopen. We kunnen wel zeggen dat we alle 4 wel veel stress hadden. Gelukkig waren we met nog een paar groepjes van onze school daar en dat stelde ons wel wat geruster.
Wij hebben een paar keer samen op school kunnen oefenen. Ook de dag zelf hebben we bij iemand thuis kunnen oefenen totdat onze pitch goed ging, en we ons er goed bij voelden.
De ervaring
Het was een enorm leerrijke ervaring, waarin we niet alleen hebben geleerd hoe we ons idee op een overtuigende manier kunnen presenteren, maar ook waardevolle inzichten hebben opgedaan over andere ondernemingen en hun innovatieve concepten. We hebben nieuwe connecties kunnen maken, inspiratie opgedaan en veel feedback ontvangen die ons zal helpen om onze mini-onderneming verder te verbeteren.
Daarnaast was het ook gewoon een fantastische dag, vol energie en enthousiasme, waar we enorm van hebben genoten. Het zien van zoveel andere gemotiveerde jongeren met creatieve ideeën heeft ons nog meer gemotiveerd om ons eigen project verder uit te bouwen en naar een hoger niveau te tillen. Kortom, Next Gen On-Stage was een ervaring die we niet snel zullen vergeten!