De eerste verkoopsuccessen van Verde en wat de toekomst brengt! ๐ŸŒฟ

Van uitverkochte verkopen tot een teleurstelling, ontdek de reis van Verdeโ€™s eerste verkoopervaringen en wat er in de nabije toekomst op het programma staat!

Showroom image

Hoi allemaal!

Wat een reis is het al geweest! Onze eerste verkoopmomenten liggen achter ons, en we zijn superblij met de resultaten. Tijd voor een terugblik op onze eerste stappen รฉn een blik op wat nog komt!

Onze eerste verkopen

Onze allereerste verkoop vond plaats op Winterlanden op 13 december, en wat een succes was dat! De vraag naar onze planten en zorgpakketten was zo groot dat we de dag erna in Sint-Truiden helaas niet meer konden verkopenโ€ฆ omdat we volledig uitverkocht waren! ๐ŸŽ‰

Na zoโ€™n sterke start hadden we enorm veel motivatie om door te gaan. We planden doorheen het jaar verschillende verkoopmomenten:
๐Ÿ“ŒQuizverkoop op 1 februari โ€“ een gezellige avond met enthousiaste klanten.
๐Ÿ“ŒSint-Truiden op 15 februari โ€“ een nieuw verkoopmoment op een vertrouwde plek.
๐Ÿ“ŒGenk op 22 maart โ€“ deze verkoop liep iets minder vlot dan gehoopt, maar we hebben er veel uit geleerd!

Wat we geleerd hebben

Onze eerste ervaringen hebben ons waardevolle inzichten gegeven:
- Populaire producten snel aanvullen: Uitverkocht zijn is een luxeprobleem, maar we willen in de toekomst beter inschatten hoeveel voorraad we nodig hebben.
- Locatie en timing zijn alles: Niet elke verkoopplek is even succesvol. In Genk merkten we dat de doelgroep minder interesse had, wat ons helpt om betere keuzes te maken voor de toekomst.
- Social media is onze vriend: Dankzij Instagram en mond-tot-mondreclame bereikten we heel wat nieuwe klanten. 

 

Wat komt eraan?

We blijven niet stilzitten! Hier zijn onze volgende verkoopmomenten:
๐Ÿ“…Oudercontact Dโ€™Hek Landen op 31 maart van 18u00 tot 20u00 โ€“ de perfecte kans om ouders kennis te laten maken met Verde.
๐Ÿ“…Opendeurdag Dโ€™Hek Landen op 25 april van 18u00 tot 21u30 โ€“ een belangrijk moment waarop we hopelijk veel nieuwe klanten aantrekken.

We zijn super enthousiast over wat er nog komt en hopen jullie daar te zien! ๐Ÿ’š Volg ons op Instagram (@verde.dheklanden) om op de hoogte te blijven van nieuwe verkoopmomenten en updates.

Groetjes van het hele Verde-team! ๐ŸŒฑ