
Mini Ventura
Mini Ventura - Waar dromen samenkomen
🚀 Welkom bij Mini Ventura, de mini-onderneming van 21 enthousiaste laatstejaars van College Veurne.
Wij leren ondernemen door te doen: met creativiteit, samenwerking en commerciële flair zetten we inspirerende projecten neer die mensen verbinden.
Na het succes van onze Carwash en de geliefde Valentijnspakketten, tillen we onze werking naar een hoger niveau met twee publieksevenementen in het hart van Veurne:
🥖 Mini Ventura Smoefeltocht – zaterdag 26 april 2025
Een culinaire wandeling door Veurne voor jong en oud. Tussen 100 en 200 deelnemers volgen een sfeervol parcours langs zoete en hartige streeklekkernijen, verspreid over verrassende locaties. De tocht eindigt met een gezellig koffiemoment – de ideale afsluiter van een smaakvol avontuur. Een ontspannende, toegankelijke activiteit voor gezinnen, vriendengroepen en fijnproevers.
🧠Kwis ’t Wel Quiz – zaterdag 3 mei 2025
Onze grootste en meest publieke activiteit: een volledig zelfgeorganiseerde quizavond voor 160 deelnemers (40 teams). Vrienden, koppels, verenigingen en quizliefhebbers uit Veurne en omstreken nemen het tegen elkaar op in een dynamische quiz vol beeld- en muziekrondes, algemene kennisvragen en creatieve verrassingen.
Onze ambitie? Niet zomaar een quiz, maar een memorabele totaalbeleving.
📲 Inschrijven voor beide events kan via onze website – wees er snel bij, want de plaatsen zijn beperkt!
www.miniventura.be
Volg Mini Ventura en steun jonge ondernemers in actie.
Samen maken we van elk idee een belevenis.
Overzicht Sterren
Kwaliteit bouw je op en toon je aan de hand van de behaalde sterren.
Er zijn 10 sterren te verdienen voor administratieve finesse.
Projecten 'Mini-onderneming' kunnen extra sterren verdienen als ze de criteria per ster behalen.














