Ons team
Aayah Ali onze CEO en administratieve directeur Zorgt voor een goed samenwerking, ondersteund het team, opstellen en uitvoering controleren van het businessplan, leiden van vergaderingen
Ines Atrari Technisch directeur onze verantwoordelijke voor het productieproces, veiligheid, het inkopen van grondstoffen, contact met leveranciers, stockbeheer, ontwerpen van de stand
Birkan Bilal onze Financiele directeur Het beheren van bankzaken en kas, rapportage bijhouden, kostprijsberekening maken en financiƫle analyses communiceren
Yousra Eladdouti onze Comcerieel Het ontwikkelen en bewaken van de huisstijl, beheren van website en sociale mediakanalen, het verzorgen van verkoopmomenten.


Aayah
Gedelegeerd bestuurderDe taken van een gedelegeerd bestuurder zijn zorgen voor een goede samenwerking, respecteren van een deadlines en het team ondersteunen en de sfeer bevorderen .

Yousra
MedewerkerDe taken van de comercieel directeur is ontwikkelen van de huistijl, verzorgen van der website en social media.

Birkan
Financieel medewerkerDe financieel directeur moet er voor zorgen dat de boekhouding in orde is en het openen van de bankrekening.

ines
MedewerkerDe technische directeur moet ervoor zorgen dat er genoeg stock is zij moet contact hebben met de leveranciers.