Wij zijn Flower Glow, leerlingen van de 6de jaar uit de richting Commerciële Organisatie uit Don Bosco Groot-Bijgaarden. Met Flower Glow maken en verkopen we handgemaakte, bloemvormige geurkaarsen. In plaats van klassieke bloemen geven we klanten een alternatief dat langer meegaat, heerlijk ruikt en een warme sfeer creëert in huis. Elk boeket wordt met zorg en stijl samengesteld, waardoor het niet alleen een decoratief product is maar ook een origineel cadeau-idee.
Flower Glow
Wij zijn leerlingen van de 6de jaar uit de richting Commerciële Organisatie en tijdens dit project leren we hoe het is om een eigen bedrijf op te starten en te beheren. Met Flower Glow maken en verkopen we handgemaakte, bloemvormige geurkaarsen.
Bij het uitwerken van onze onderneming hebben we rekening gehouden met de wensen van onze klanten. Daarom voerden we een marktonderzoek met een vragenlijst uit waarin we vroegen naar voorkeuren zoals geur, kleur, duurzaamheid en prijs. De resultaten van deze bevraging hebben we gebruikt bij het samenstellen van ons assortiment.
Overzicht Sterren
Kwaliteit bouw je op en toon je aan de hand van de behaalde sterren.
Er zijn 10 sterren te verdienen voor administratieve finesse.
Projecten 'Mini-onderneming' kunnen extra sterren verdienen als ze de criteria per ster behalen.