Ons team
Het team van Click&Sip
Graag stellen wij het team achter Click&Sip aan u voor.
Lou-Ann Hallemans is onze algemene directrice. Zij staat in voor het algemene beleid van de mini-onderneming en beheert daarnaast ook de financiële administratie. Hiermee vervult zij eveneens de rol van financieel directrice.
De functie van commercieel directrice wordt opgenomen door Jill Onkelinx. Zij beheert onze sociale mediakanalen en ontwikkelt commerciële strategieën en creatieve ideeën om Click&Sip verder te laten groeien.
Louis Heylen is verantwoordelijk voor de productie. Hij focust zich op het optimaliseren van de productwaarde en zorgt ervoor dat ons product maximaal aansluit bij de behoeften van de consument.
Tot slot is Emily Man onze HR-directrice. Zij staat in voor het personeelsbeleid en waakt over een goede samenwerking binnen het team.
Samen vormen wij een gemotiveerd en complementair team dat zich elke dag inzet voor het succes van Click&Sip.
Jill
Gedelegeerd bestuurderEmily
Gedelegeerd bestuurderHR
Louis
Gedelegeerd bestuurderproductiemanagement
Lou-Ann
Gedelegeerd bestuurderfinancieel directeur en algemeen directeur