Helden van…
Aan de slag gaan met een bedrijfsuitdaging
Alle informatie zowel voor leerlingen als voor de leerkracht zit in de Vlajo-bib. Daar raak je niet zomaar in, je hebt een toegang nodig.
- Heb je reeds een account op de Vlajo-website, dan kan je meteen aan de slag
- Als je nog geen account als leerkracht of docent hebt, dan kan je die aanmaken via de aanmeldknop. Kies voor registreren als ‘leercoach’ (in stap 2).
- Voor alle uitdagingen m.u.v. de Sci-Tech challenge: doe een programma-aanvraag > kies Vlajo LAB en vervolgens Helden van.
- Je regionale Vlajo-coördinator zal deze goedkeuren en hierdoor krijg je toegang tot de Vlajo BIB. Vlajo stuur je nog een handig mailtje om je verder wegwijs te bieden in onze website.
- Je regionale Vlajo-coördinator zal deze goedkeuren en hierdoor krijg je toegang tot de Vlajo BIB. Vlajo stuur je nog een handig mailtje om je verder wegwijs te bieden in onze website.
- Voor de STEM uitdaging – Sci-Tech: doe een programma-aanvraag > kies Vlajo LAB en vervolgens Sci-Tech
- Je regionale Vlajo-coördinator zal deze goedkeuren en hierdoor krijg je toegang tot de Vlajo BIB. Vlajo stuurt je nog een handig mailtje om je verder wegwijs te bieden in onze website.
Goed om te weten:
Tijdens het registratieproces kan er op bepaalde momenten gevraagd worden om facturatiegegevens in te vullen. Laat je hierdoor niet afschrikken: Helden van is volledig gratis.
Omdat je account gelinkt is aan een school die mogelijks ook met andere (betalende) Vlajo-projecten werkt, zijn we administratief verplicht om deze gegevens op te vragen. Maar voor dit project wordt er uiteraard geen factuur opgemaakt.
“ Vandaag was zeer leerrijk want je leert veel bij over de dingen die ze ons op school vertellen omtrent een warehouse. Het was een leuke ervaring die we niet snel zullen vergeten. ”
Deelnemen aan de finale
Voor onderstaande uitdagingen worden jouw teams uitgenodigd bij onze partners om hun idee voor te stellen. Daarnaast krijgen ze dan ook een rondleiding ter plaatse.
Alle info over de finale en registreren kan via onderstaande linken:
Sci-Tech Challenge i.s.m. ExxonMobil
Young & Strong Business Case Competition i.s.m. KRC Genk
Helden van de verkoop i.s.m. Torfs
Helden van de logistiek i.s.m. Toyota Part Center Europe
Belangrijk: we vragen om je via de link op bovenstaande pagina’s hiervoor te registreren.
Zo kunnen wij ook het overzicht houden en jullie de juiste informatie bezorgen.
Opgelet: De finales zijn uitsluitend voor teams die deelnemen aan een NIEUWE challenge uit schooljaar 2026–2027 én die correct zijn ingeschreven via bovenstaande link.
Meer informatie nodig of vragen?
Projectcoördinator Naomi beantwoordt met plezier jouw vragen en helpt je verder op weg!